Test na koronawirusa Kraków

Test na koronawirusa Kraków – cena

Test na koronawirusa w Krakowie? W Semper Fortis zrobisz go szybko i bez kolejki.
Jeśli masz objawy COVID-19 lub potrzebujesz zrobić badanie przed podróżą, umów wizytę poprzez nasz system rejestracji online.

Test na COVID – kiedy wykonać badanie?

Test na koronawirusa powinien być wykonany w przypadku wystąpienia objawów choroby COVID-19. Należą do nich między innymi: podwyższona temperatura ciała, kaszel, problemy z oddychaniem, uczucie rozbicia/osłabienia, utrata węchu i/lub smaku, problemy z układem pokarmowym, ból gardła. Badaniu powinni się również poddać wszyscy, którzy mieli bezpośredni kontakt z osobą zakażoną wirusem SARS CoV-2 lub planują podróż – zaostrzone restrykcje, związane z pandemią COVID-19, zazwyczaj wymagają od podróżnych specjalnej diagnostyki.

Test na koronawirusa Kraków – badanie w Semper Fortis

Po wybraniu dogodnego terminu w systemie rejestracji online oraz opłaceniu badania, pracownik Semper Fortis kontaktuje się z Pacjentem, aby potwierdzić datę wizyty. W dniu badania zapraszamy do gabinetu nr. 5, gdzie zostanie pobrany wymaz z nosogardzieli. Na 3 godziny przed wizytą nie zaleca się spożywania posiłków ani napojów oraz żucia gumy. Aby wynik był wiarygodny, nie wolno aplikować aerozoli do nosa, ani wydmuchiwać wydzieliny. Pobrany materiał jeszcze tego samego dnia trafia bezpośrednio do laboratorium medycznego DIAGNOSTYKA.

Test na koronawirusa Kraków – jaka cena?

Cena za test na koronawirusa w Centrum Medycznym Semper Fortis wynosi 329 zł. Opłatę należy uiścić w momencie rejestracji online (system automatycznie kieruje Pacjenta do systemu płatności elektronicznych). W przypadku konieczności posiadania dokumentu w trakcie podróży, opłaty za badanie można dokonać gotówką, bezpośrednio w punkcie rejestracyjnym, zlokalizowanym przy ulicy Krowoderskiej 17 w Krakowie.
Oferujemy zaświadczenie do badania SARS-CoV-2 (cena: 399 zł), wymagane przez właściwe organy niektórych państw w związku z zamiarem przekroczenia granicy (Austria, Niemcy, Słowacja, Czechy, Japonia, Katar, Dania). Oprócz tego wydajemy zaświadczenia w języku rosyjskim, ukraińskim oraz angielskim, w tym również zaświadczenie z nr dokumentu (np. Grecja, Egipt).

Czytaj także: Omikron – nowy wariant koronawirusa

Data publikacji: 19.12.2021