test na covid

Test na COVID w Krakowie – bez kolejki

Masz objawy choroby koronawirusowej? Miałeś kontakt z zakażoną osobą? A może wybierasz się w podróż i potrzebujesz dokumentów, związanych z Twoim stanem zdrowia? Zrób test na COVID-19.

Test RT-PCR na COVID – 19. W Krakowie bez kolejki.

Nasz placówka oferuje pobranie materiału do badań na obecność koronawirusa bez konieczności stania w długiej kolejce. Wystarczy wejść na naszą stronę internetową i dokonać rejestracji online. Po wybraniu terminu i opłaceniu usługi, system przekieruję Cię do płatności elektronicznej. W dniu badania, o ustalonej godzinie zapraszamy do gabinetu nr 5, skąd pobrany materiał zostanie natychmiast przewieziony do laboratorium medycznego DIAGNOSTYKA.

Uwaga! Jeśli nie masz objawów COVID-19, nie miałeś kontaktu z osobą zakażoną lub podejrzaną o zakażenie, a potrzebujesz pilnie dokumentu uprawniającego Cię do podróży, rejestracji na badanie możesz dokonać bezpośrednio w naszej placówce, zlokalizowanej w Krakowie przy ulicy Krowoderskiej 17. W takim przypadku badanie możesz opłacić kartą lub gotówką. Jeśli masz dodatkowe pytania, zadzwoń do nas: tel.  12 307 44 44

Pamiętaj, że robienie testów wykrywających koronaworiusa pomaga w walce z pandemią COVID-19.  Nie zapominaj o zachowaniu dystansu społecznego, prawidłowym noszeniu maseczki ochronnej oraz dezynfekcji dłoni.

Data publikacji: 11.12.2021