dr n. med. Marcin Misztal

Kardiolog, angiolog

LEKARZE

dr n. med. Marcin Misztal

Kardiolog, angiolog

[ratings]

O MNIE

Absolwent kierunku lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Tytuł specjalisty w zakresie angiologii zdobył w kwietniu 2011 roku. Tytuł doktora nauk medycznych z zakresu kardiologii zdobył w grudniu 2008 roku, a tytuł specjalisty z kardiologii w kwietniu 2015 roku. Od 2004 roku pracuje w Zakładzie Hemodynamiki Instytutu Kardiologii CM UJ w Krakowie. Wykonał ponad 500 zabiegów angioplastyki wieńcowej oraz ponad 550 zabiegów angioplastyki tętnic obwodowych. Pracuje również w zespole zawałowym w Centrum Interwencyjnego Leczenia Chorób Serca i Naczyń KSS im. Jana Pawła II w Krakowie. Posiada uprawnienia Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego (PTU ) do wykonywania badań USG Doppler naczyń. W szczególnych zainteresowaniach doktora leżą choroby zakrzepowe żył i tętnic, tętniaki, choroby naczyń na podłożu miażdżycy oraz zmian zakrzepowych: tętnice szyjne, podobojczykowe, tętnice kończyn dolnych i tętnice trzewne.

LECZONE CHOROBY
  • Choroby zakrzepowe żył i tętnic.
  • Tętniaki.
  • Choroby naczyń na podłożu miażdżycy oraz zmian zakrzepowych: tętnice szyjne, podobojczykowe, tętnice kończyn dolnych i tętnice trzewne.
PRZYJMUJE

PRZYCHODNIA
Kraków ul. Krowoderska 17

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
15:30-20:00

Powyższy grafik pracy lekarzy ma  charakter poglądowy. Nie uwzględnia on zmian związanych z nieprzewidzianymi okolicznościami. Wszystkich Pacjentów, zachęcamy do kontaktu z rejestracją, gdzie można uzyskać informację o aktualnie dostępnych terminach wizyt lekarskich lub do rejestracji wizyty online.