dr n. med. Magdalena Twardowska

Pulmonolog

LEKARZE

dr n. med. Magdalena Twardowska

Pulmonolog

(3 opinii)Loading...
O MNIE

Dr n. med. Magdalena Twardowska jest pulmonologiem, internistą oraz anestezjologiem. W 1992 roku ukończyła kierunek lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W 1999 roku zdobyła specjalizację II stopnia w dziedzinie chorób wewnętrznych.

W 2001 roku zdobyła tytuł doktora nauk medycznych, broniąc pracę pt. “Środowiskowe i genetyczne uwarunkowania zawartości homocysteiny u człowieka.”

W 2003 roku uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie pulmonologii, następnie w 2010 roku ukończyła specjalizację w dziedzinie anestezjologii i intesywnej terapii. Dr Twardowska pracuje w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II na Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii Pulmonologicznej. Zawodowo intersuje się intensywną terapią chorób płuc, a także opieką nad chorymi z przewlekłą niewydolnością oddechową. Należy do Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie.

LECZONE CHOROBY
  • Choroby układu oddechowego.
PRZYJMUJE

PRZYCHODNIA
Kraków ul. Krowoderska 17

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
16:00-18:00

Powyższy grafik pracy lekarzy ma  charakter poglądowy. Nie uwzględnia on zmian związanych z nieprzewidzianymi okolicznościami. Wszystkich Pacjentów, zachęcamy do kontaktu z rejestracją, gdzie można uzyskać informację o aktualnie dostępnych terminach wizyt lekarskich lub do rejestracji wizyty online.