PRZYCHODNIA POZ

Bodzanów 412

Informujemy, że w trakcie trwającej w naszym kraju epidemi, wszystkie nasze przychodnie oraz poradnie specjalistyczne działają na dotychczasowych zasadach. Jednocześnie zapewniamy, że w trosce o bezpieczeństwo Pacjentów stosujemy najbardziej restrykcyjne procedury mycia i dezynfekcji naszych pomieszczeń.


Podstawowa Opieka Zdrowotna (POZ) w przychodni lekarskiej, zlokalizowanej w Bodzanowie koło Krakowa, realizuje świadczenia w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Oznacza to, że Pacjenci mają zagwarantowaną bezpłatną opiekę lekarza rodzinnego, pediatry, pielęgniarki oraz położnej środowiskowej. Placówka dysponuje laboratoryjnym punktem pobrań, gdzie można przeprowadzić badania diagnostyczne w bardzo szerokim zakresie.

Warunkiem korzystania z usług przychodni jest wypełnienie deklaracji wyboru lekarza, pielęgniarki, położnej POZ. Deklarację można otrzymać w rejestracji placówki lub pobrać z naszej strony internetowej. Wypełniony dokument należy złożyć w przychodni. Ze względów formalnych nie jest możliwe przesłanie go faksem lub poprzez pocztę elektroniczną. Pacjenci Semper fortis mogą korzystać ze wszystkich naszych placówek, a nie tylko w miejscu złożenia deklaracji (zapisu do przychodni).

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 8.00 – 18.00

Punkt pobrań:
Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 10:30

Szczepienia:
Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 18:00

 

Lekarze POZ

lek. med. Agnieszka Bialik – Partyka
lekarz POZ, specjalista medycyny rodzinnej, pediatra
lek. med. Danuta Bodziony
lekarz POZ, specjalista medycyny rodzinnej, pediatra
lek.med. Karol Dudkiewicz
lekarz POZ, specjalista medycyny rodzinnej
lek. med. Tadeusz Okarmus
lekarz POZ, specjalista medycyny rodzinnej

Pielęgniarki środowiskowo-rodzinne POZ

mgr. Ewa Rafało

Pielęgniarki/pielęgniarze ambulatoryjni POZ

lic.piel Edyta Cyran
lic. piel Katarzyna Pazdan
mgr Łukasz Rafało
lic.piel Katarzyna Wąsowicz

Położna środowiskowo – rodzinna POZ

mgr Agata Wawrzynek