PRZYCHODNIA POZ

Bodzanów 412

Informujemy, że w trakcie trwającej w naszym kraju epidemi, wszystkie nasze przychodnie oraz poradnie specjalistyczne działają na dotychczasowych zasadach. Jednocześnie zapewniamy, że w trosce o bezpieczeństwo Pacjentów stosujemy najbardziej restrykcyjne procedury mycia i dezynfekcji naszych pomieszczeń.


Podstawowa Opieka Zdrowotna (POZ) w przychodni lekarskiej, zlokalizowanej w Bodzanowie koło Krakowa, realizuje świadczenia w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Oznacza to, że Pacjenci mają zagwarantowaną bezpłatną opiekę lekarza rodzinnego, pediatry, pielęgniarki oraz położnej środowiskowej. Placówka dysponuje laboratoryjnym punktem pobrań, gdzie można przeprowadzić badania diagnostyczne w bardzo szerokim zakresie.

Warunkiem korzystania z usług przychodni jest wypełnienie deklaracji wyboru lekarza, pielęgniarki, położnej POZ. Deklarację można otrzymać w rejestracji placówki lub pobrać z naszej strony internetowej. Wypełniony dokument należy złożyć w przychodni. Ze względów formalnych nie jest możliwe przesłanie go faksem lub poprzez pocztę elektroniczną. Pacjenci Semper fortis mogą korzystać ze wszystkich naszych placówek, a nie tylko w miejscu złożenia deklaracji (zapisu do przychodni).

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 8.00 – 18.00

Punkt pobrań:
Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 10:30

 

Lekarze POZ

lek. med. Agnieszka Bialik – Partyka
specjalista medycyny rodzinnej, pediatra
lek.med. Agnieszka Nizińska
specjalista medycyny rodzinnej
lek. med. Danuta Bodziony
specjalista pediatrii
lek.med. Ewa Tobiasz
specjalista pediatrii
lek. med. Tadeusz Okarmus
specjalista chorób wewnętrznych

Pielęgniarki środowiskowo-rodzinne POZ

Ewa Rafało

Pielęgniarki/pielęgniarze ambulatoryjni POZ

Katarzyna Darzycka-Pazdan
Anna Koral
Sylwia Krzyszkowska
Edyta Cyran

Położna środowiskowo – rodzinna POZ

mgr Agata Wawrzynek