Przychodnia specjalistyczna

Kraków, ul. Krowoderska 17

Informujemy, że w trakcie trwającej w naszym kraju epidemii, wszystkie nasze przychodnie oraz poradnie specjalistyczne działają na dotychczasowych zasadach. Jednocześnie zapewniamy, że w trosce o bezpieczeństwo Pacjentów stosujemy najbardziej restrykcyjne procedury mycia i dezynfekcji naszych pomieszczeń.

Pacjentów poradni specjalistycznych zachęcamy natomiast do skorzystania z telekonsultacji.
Nasi specjaliści dostępni są telefonicznie, na czacie lub poprzez połączenie video.
Pacjentów poradni ortopedycznej  zapraszamy dodatkowo do konsultacji e-mail.


Wiodącą specjalizacją przychodni specjalistycznej, zlokalizowanej w Krakowie przy ulicy Krowoderskiej 17 jest ortopedia, działająca pod kierownictwem wybitnych lekarzy: Marka Libury oraz Antoniego Widawskiego, cenionych i uznanych w całej Polsce specjalistów z dziedziny ortopedii i traumatologii ruchu, z usług których skorzystało wielu wybitnych, polskich sportowców.

Mając na uwadze holistyczne podejście do każdego problemu zdrowotnego, zaprosili oni do współpracy doświadczonych specjalistów rożnych dziedzin medycyny. Dzięki temu, multidyscyplinarny zespół uznanych profesorów, doktorów medycyny oraz lekarzy specjalistów, wsparty przez doświadczoną kadrę pielęgniarską oraz fizjoterapeutyczną gwarantuje każdemu Pacjentowi indywidualną oraz kompleksową opiekę medyczną.