Przychodnia specjalistyczna

Kraków, ul. Krowoderska 17

Informujemy, że w trakcie trwającej w naszym kraju epidemii, wszystkie nasze przychodnie oraz poradnie specjalistyczne działają na dotychczasowych zasadach. Jednocześnie zapewniamy, że w trosce o bezpieczeństwo Pacjentów stosujemy najbardziej restrykcyjne procedury mycia i dezynfekcji naszych pomieszczeń.


Wiodącym obszarem działalności naszej przychodni specjalistycznej, zlokalizowanej w Krakowie przy ulicy Krowoderskiej 17 jest ortopedia, działająca pod kierownictwem wybitnych lekarzy: Marka Libury oraz Antoniego Widawskiego, cenionych i uznanych w całej Polsce specjalistów z dziedziny ortopedii i traumatologii ruchu, z usług których skorzystało wielu  polskich sportowców.

Mając na uwadze holistyczne podejście do każdego problemu zdrowotnego, zaprosiliśmy do współpracy doświadczonych lekarzy rożnych dziedzin medycyny. Dzięki temu, multidyscyplinarny zespół uznanych doktorów medycyny oraz specjalistów, wsparty przez doświadczoną kadrę pielęgniarską oraz fizjoterapeutyczną gwarantuje każdemu Pacjentowi indywidualną oraz kompleksową opiekę medyczną.