Lekarz medycyny sportowej w Krakowie

Nowy lekarz medycyny sportowej w Krakowie

Lek. med. Mateusz Gąciarz, ortopeda i traumatolog narządu ruchu, dołączył do grona specjalistów medycyny sportowej Semper Fortis.

To absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywał w trakcie pracy w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym oraz Oddziale Urazowo-Ortopedycznym SP ZOZ MSW w Krakowie, w którym jest zatrudniony do chwili obecnej. W jego praktyce ważną rolę odgrywa diagnostyka ultrasonograficzna narządu ruchu oraz sonochirurgia. Jest instruktorem na kursach usg narządu ruchu. Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej oraz European Society of Sports Traumatology, Knee Surgery & Arthroscopy.

Z naszą placówką, lekarz związany jest od kilku lat. Przyjmuje we wtorki oraz piątki w przychodni specjalistycznej, zlokalizowanej w Krakowie przy ulicy Krowoderskiej 17.

Zapraszamy do rezerwowania wizyt tutaj>>

 Lekarz medycyny sportowej w Krakowie

Centrum Medyczne Semper Fortis oferuje rzetelne przygotowanie medyczne zawodników do planowanych treningów i zawodów oraz monitoring organizmu w okresie intensywnej aktywności fizycznej. W razie potrzeby, przeprowadzamy diagnostykę oraz leczenie pourazowe, obejmujące również fachową rehabilitację oraz zabiegi fizjoterapeutyczne.

Czytaj: Usługi poradni medycyny sportowej w Krakowie

Data publikacji: 24.01.2021