O NAS

Centrum Medyczne Semper Fortis to placówka, realizująca zadania w zakresie profilaktyki, diagnozowania oraz profesjonalnego leczenia Pacjentów. Oferujemy pełną opiekę medyczną – od konsultacji lekarza rodzinnego, poprzez usługi lekarzy specjalistów, badania diagnostyczne, zabiegi ambulatoryjne, fizjoterapię, po badania profilaktyczne Medycyny Pracy i Medycyny Sportowej. Usługi w naszych Przychodniach są świadczone komercyjnie, jak i w ramach realizowanej umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Oferta centrum Medycznego Semper Fortis skierowana jest do osób, które potrzebują szybkiego kontaktu z lekarzem specjalistą, fachowej diagnozy oraz skutecznego leczenia. Dzięki inwestycjom w najnowocześniejszy sprzęt i aparaturę dysponujemy pełnym zapleczem medycznym. Umożliwia nam to sprawną i skuteczną diagnostykę chorego oraz jego efektywne leczenie.

Dlaczego Semper Fortis?

  • Kompleksowa oferta usług medycznych – leczymy Pacjenta, a nie chorobę.
  • Lokalizacja w kilku punktach województwa małopolskiego.
  • Konkurencyjne ceny, atrakcyjne promocje i pakiety badań.
  • Punkt pobrań dostępny w każdej placówce.
  • Przychodnie przyjazne seniorom oraz Pacjentom z niepełnosprawnością.
  • Rejestracja wizyt on-line oraz telefonicznie.
  • Telekonsultacje.
  • Formy płatności: karta, gotówka, system płatności internetowych (e-konsultacje).
  • Przyjazna atmosfera, życzliwe i indywidualne podejście do Pacjenta.

Nasz zespół

Ważnym punktem na mapie medycznych placówek Krakowa jest przychodnia, mieszcząca się przy ulicy Krowoderskiej 17. Wiodącą specjalizacją placówki jest ortopedia, działająca pod kierownictwem wybitnych lekarzy: Marka Libury oraz Antoniego Widawskiego, cenionych i uznanych w całej Polsce specjalistów z dziedziny ortopedii i traumatologii ruchu, z usług których skorzystało wielu polskich sportowców. Mając na uwadze holistyczne podejście do każdego problemu zdrowotnego, zaprosiliśmy również do współpracy doświadczonych specjalistów także innych dziedzin medycyny: fizjoterapii, medycyny sportowej, kardiologii, urologii, psychiatrii, ginekologii, alergologii, dermatologii, dietetyki, neurologii, onkologii, pulmonologii i reumatologii. Dzięki temu, multidyscyplinarny zespół uznanych profesorów, doktorów medycyny oraz lekarzy specjalistów, wsparty przez doświadczoną kadrę pielęgniarską oraz fizjoterapeutyczną gwarantuje każdemu Pacjentowi indywidualną oraz kompleksową opiekę medyczną.

NASI SPECJALIŚCI

Lekarz POZ, medycyna rodzinna, pediatra

Zobacz więcej

Lekarz POZ, medycyna rodzinna, pediatra

Zobacz więcej

Lekarz POZ, specjalista chorób wewnętrznych

Zobacz więcej

Lekarz POZ, specjalista medycyny rodzinnej

Zobacz więcej

Lekarz POZ, specjalista medycyny rodzinnej

Zobacz więcej

Lekarz POZ, medycyna rodzinna, internista

Zobacz więcej

Lekarz POZ, specjalista medycyny rodzinnej, ortopeda

Zobacz więcej

Lekarz POZ, specjalista medycyny rodzinnej

Zobacz więcej

Lekarz POZ, medycyna rodzinna, internista, kardiolog

Zobacz więcej