Leczenie bólu w Krakowie

Leczenie bólu w Krakowie – nowy specjalista

Ból często towarzyszy schorzeniom, takim jak np. stany zapalne czy urazy. Zwykle pojawia się po zabiegach operacyjnych i jest to prawidłowa reakcja organizmu na proces uszkodzenia tkanek. Zazwyczaj mija wraz z ustąpieniem stanu chorobowego czy wygojeniu ran. Niestety zdarza się, że ból staje się chorobą samą w sobie, przyczyniając się w znaczący sposób do obniżenia jakości życia Pacjenta, będąc powodem cierpienia, zaburzeń snu, lęku a nawet depresji.

Leczenie bólu w Krakowie

W naszym centrum medycznym swoje usługi oferuje lek. Jakub Marciniak, specjalizujący się w leczeniu bólu ze szczególnym uwzględnieniem terapii konopiami indyjskimi. Zajmuje się leczeniem przewlekłych dolegliwości bólowych ( ból neuropatyczny, ból nowotworowy, ból w schorzeniach zapalnych np, Ch.Crohna, ból towarzyszący dyskopatii).

 

 

Zapraszamy na wizyty w czwartki w godzinach 09:00-13:00 oraz 15:00-18:00. Pan Doktor przyjmuje w naszej przychodni, zlokalizowanej w Krakowie przy ulicy Krowoderskiej 17.  Zadzwoń do nas pod numer 12 307 44 44 i dowiedz się więcej na temat dostępnych terminów.

Czytaj również: Leczenie bólu medyczną marihuaną

Data publikacji: 29.09.2021