Kraków: konsultacje po COVID-19

Kraków: konsultacje dla Pacjentów po COVID-19

Przeszedłeś COVID-19? Sprawdź stan swojego organizmu. Nawet jeśli symptomy choroby nie charakteryzowały się dużym nasileniem lub zakażenie koronawirusem było u Ciebie bezobjawowe. Badania dowodzą, że również takie osoby muszą liczyć się powikłaniami, mającymi długofalowy wpływ na ich kondycję. Pamiętaj, że wczesna diagnostyka i wykrycie potencjalnych powikłań, mogą mieć kluczowe znaczenie w obszarze Twojego zdrowia.

Kraków: konsultacje po COVID-19

W trosce o wszystkich Pacjentów, nasze Centrum Medyczne uruchomiło konsultacje, prowadzone przez Profesora Piotra Kopińskiego, wybitnego specjalisty w zakresie medycyny wewnętrznej. Pan Profesor przyjmuje Pacjentów, którzy są ozdrowieńcami i chcą uzyskać fachową poradę, dotyczącą ich zdrowia po chorobie COVID-19. W razie potrzeby, lekarz wskaże konkretne badania, które należy wykonać w celach diagnostycznych.

Zapraszamy! Zadzwoń do nas pod numer 12 307 44 44 i dowiedz się więcej na temat dostępnych terminów u Pana Profesora.

 

Prof. Piotr Kopiński, specjalista w zakresie medycyny wewnętrznej. Doktor n. med. z patofizjologii, jego rozprawa habilitacyjna dotyczyła immunopatologii dolnych dróg oddechowych. Pracownik Katedry Chorób Płuc, Nowotworów i Gruźlicy CM UMK. Uczestnik licznych misji humanitarno-medycznych.

 

Czytaj: Test na koronawirusa RT-PCR Kraków

Data publikacji: 11.04.2021