Kraków – specjalista kardiolog na NFZ

05.04.2020

Zdajemy sobie sprawę, że problemy kardiologiczne stanowią jeden z głównych obszarów, z jakimi mają do czynienia lekarze rodzinni na etapie diagnostyki oraz prowadzenia chorego. Dlatego, w trosce o zdrowie naszych Pacjentów, do współpracy zaprosiliśmy jednego z najwybitniejszych specjalistów medycyny rodzinnej ze specjalizacją kardiologia, który dla Pacjentów naszych przychodni rodzinnych świadczy bezpłatne usługi.

Specjalista posiada wieloletnie doświadczenie oraz znakomite kompetencje, gwarantujące prawidłową diagnozę oraz optymalne leczenie osób z problemami sercowo – naczyniowymi. Dzięki jego opiece, Pacjent może uniknąć powstania groźnych powikłań na skutek chorób kardiologicznych – np. zawałów.

Aby skorzystać z usługi lekarza rodzinnego ze specjalizacją kardiologia należy:

  • Być Pacjentem naszej przychodni. Aby nim zostać, trzeba wypełnić deklarację wyboru lekarza POZ i złożyć w przychodni*.
  • Umówić się na wizytę do wybranego lekarza rodzinnego ze specjalizacją kardiologia.

Lista lekarzy POZ, przyjmujących w placówce, zlokalizowanej w Krakowie przy ulicy Krowoderskiej 17 tutaj>>

* W związku z trwającą w naszym kraju epidemią COVID-19 informujemy, że osobom, które chcą złożyć deklarację w naszych przychodniach gwarantujemy bezpłatne odebranie wypełnionych dokumentów. Oznacza to, że w tym wyjątkowym dla wszystkich czasie nie trzeba ich składać osobiście.