Deklaracje POZ – zapewniamy transport!

19.03.2020

Warunkiem korzystania z usług przychodni Podstawowej Opieki Medycznej jest wypełnienie deklaracji wyboru lekarza, pielęgniarki, położnej POZ. Deklarację można otrzymać w rejestracji placówki lub pobrać z naszej strony internetowej. Wypełniony dokument należy złożyć w przychodni. Ze względów formalnych nie jest możliwe przesłanie go faksem lub poprzez pocztę elektroniczną. Pacjenci Semper Fortis mogą korzystać ze wszystkich naszych placówek, a nie tylko w miejscu złożenia deklaracji (zapisu do przychodni).
W związku z trwającym w naszym kraju stanem zagrożenia epidemicznego informujemy, że wszystkim osobom, które chcą złożyć deklarację w naszych przychodniach gwarantujemy bezpłatne odebranie wypełnionych dokumentów. Oznacza to, że w tym wyjątkowym dla wszystkich czasie nie trzeba ich składać osobiście.

Aby zapisać się do przychodni rodzinnej Semper Fortis:

  • Pobierz deklarację z naszej strony internetowej.
  • Wypełnij dokument.
  • Zadzwoń pod numer 12 307 44 44 i zamów bezpłatne odebranie wypełnionej deklaracji z miejsca, w którym obecnie przebywasz (dotyczy miasta Kraków). Gwarantujemy, że personel Semper Fortis, który zabierze dokumenty będzie odpowiednio zabezpieczony (jednorazowa maseczka ochronna, rękawiczki).

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo i komfort naszych podopiecznych, dlatego nie wahaj się i już dziś dołącz do grona zadowolonych Pacjentów Semper Fortis.

POBIERZ