Badania laboratoryjne na określoną godzinę

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Pacjentów oraz w trosce o ich wygodę, komfort i oszczędność czasu, uruchomiliśmy możliwość rezerwowania wizyt na badania laboratoryjne w Krakowie w konkretnym terminie.

Aby zapisać się na badanie:

  • zadzwoń  do nas lub
  • umów się online na wizytę w punkcie pobrań tutaj.

Oferujemy niezwykle szeroki pakiet badań diagnostycznych*. Pobrany w naszych placówkach materiał jeszcze tego samego dnia trafia do DIAGNOSTYKI – największej w Polsce sieci laboratoriów medycznych, z którą nasze Centrum Medyczne współpracuje od wielu lat.

Gwarancja dobrej ceny

Naszą strategią jest sprzedaż badań laboratoryjnych w cenach nie wyższych niż w DIAGNOSTYCE. Niejednokrotnie oferujemy tańsze pakiety promocyjne, o których informujemy na naszej stronie internetowej oraz w social mediach.

Od teraz nie musisz stać w długiej kolejce przed punktem pobrań laboratorium diagnostycznego. Umów się na badania w naszym centrum, w dogodnym dla siebie terminie z gwarancją dobrej ceny.

Zadzwoń do nas pod numer 12 307 44 44 i dowiedz się więcej na temat naszej oferty.

 

* Pobieramy materiał na niemal wszystkie badania dostępne w ofercie firmy DIAGNOSTYKA – z wyjątkiem wysokospecjalistycznych badań, wykonywanych tylko w wyznaczonych do tego celu punktach pobrań.

Data publikacji: 30.01.2021